FURNITURE / Tables / Mat / soffbord 10234120

nr 1023 4120

Mat / soffbord

1940s, birch wood, höj / sänkbart, diameter: 94, height: 64 cm, wear, damages.

1940-tal, Björk, höj / sänkbart, diameter: 94, höjd: 64 cm

Condition: slitage, skador

SEK 400

Monday Mars 7 2016
at 20:56:52

Orientmatta